Aktualności
Poradnictwo i informacja zawodowa
Zadania CIiPKZ
Programy - Metody
Filmy o zawodach
Czym dysponujemy
Filmy pomocne w poszukiwaniu pracy
Strony z ofertami pracy
Oferty pracy i tematyka rynku pracy
Agencje Doradztwa Personalnego
Praca na świecie
Wojewódzkie Urzędy Pracy
CIiPKZ Podkarpacia
Oferta Centrów
Download

Jeśli chcecie Państwo otrzymywać informacje z naszego serwisu prosimy poniżej podać adres pocztowy:
 
Strony z ofertami pracy

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Rzeszowie zachęca do skorzystania z listy proponowanych adresów internetowych, związanych z poszukiwaniem pracy. Są to strony umożliwiające zapoznanie  się z aktualnymi ofertami pracy, zamieszczanymi przez różnego rodzaju firmy i instytucje oraz  usługami agencji doradztwa personalnego.

Osoby zainteresowane podjęciem  pracy za granicą zachęcamy do korzystania  z informacji dostępnych na  proponowanych przez nas stronach, ze szczególnym uwzględnieniem Portalu EURES, na którym dostępne oferty pracy zamieszczają głównie Europejskie Publiczne Służby Zatrudnienia oraz członkowie i partnerzy sieci EURES. Do dyspozycji poszukujących pracy pozostaje przede wszystkim  baza ofert pracy pracodawców zainteresowanych rekrutacją pracowników. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia własnych danych w postaci CV dostępnego dla zainteresowanych pracodawców z krajów UE.  Ponadto można zapoznać się z wieloma cennymi informacjami na temat warunków życia i pracy na terenie państw UE, zasad swobodnego przepływu osób, czy też zagadnieniami związanymi z pobieraniem edukacji.

Osoby bezrobotne i poszukujące pracy informujemy o możliwości bezpłatnego korzystania z dostępu do Internetu w celu poszukiwania pracy - w siedzibach Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.
Każdy klient Centrum zainteresowany dotarciem do pracodawcy poprzez kontakt elektroniczny może nie tylko zapoznawać się z zamieszczonymi tu ofertami pracy, lecz także założyć własną skrzynkę pocztową służącą do wysyłania ofert, redagowania odpowiedzi w formie CV i listów motywacyjnych oraz otrzymywania informacji zwrotnej. Jednakże jest to możliwe po uprzednim zapoznaniu się i zaakceptowaniu regulaminu zawierającego zasady korzystania z dostępu do Internetu w CIiPKZ.

Mapa serwisu
Copyright © 2004 Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie